• Język: Polski Polski
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Kraj dostawy:

Formy płatności

W naszym sklepie za zamówienie można zapłacić jednym z czterech sposobów:

Przedpłata tradycyjny przelewem bankowym

Jest to forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku, na poczcie lub innej placówce realizującej przelewy. Po złożeniu Zamówienia otrzymasz od nas e-mail z podsumowaniem zamówienia oraz z danymi do przelewu. Tego rodzaju przelewy otrzymujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni. Dopiero po zaksięgowaniu wpłaty możemy zrealizować zamówienie. Aby przyspieszyć realizację zamówienia można do nas przesłać potwierdzenie przelewu.

Dane bankowe do przelewu:
Nazwa Banku:Santander
Numer Konta: 46 1090 2806 0000 0001 5317 0214
Nazwa odbiorcy: Łukasz Janke Sigma
Adres odbiorcy: al. Wojska Polskiego 67, 71-427 Szczecin
Tytuł przelewu: Numer zamówienia


W tytule płatności należy podać numer zamówienia, co usprawni jego identyfikację i szybkość realizacji.


Płatność gotówką przy odbiorze paczki (pobranie)

Po wybraniu tej opcji nie trzeba płacić za zamówione produkty od razu. Można to zrobić odbierając zamówienie od listonosza bądź kuriera. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację Zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe. Warto wybrać ten sposób przesyłki, jeżeli chcemy dostać paczkę jak najszybciej.


Płatność kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl (Visa, Mastercard)

Płatności kartą kredytową to bardzo popularny, łatwy i wygodny sposób zapłaty. Dzięki nim płacić można kartą wydaną w Polsce, jak również za granicą. Dodatkowe zabezpieczenia gwarantują, że transakcje takie są bezpieczne. Rozliczenia transakcji kartą kredytową przeprowadzane są za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl . Płatność wykonaną w ten sposób otrzymujemy w ciągu kilku minut i możemy natychmiast przystąpić do realizacji zamówienie.

W serwisie Przelewy24.pl można dokonać transakcji następującymi kartami płatniczymi:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic

Szybki przelew online za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl

Płatność za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl to bezpieczny, szybki i wygodny sposób płacenia za zakupy w Internecie. Płatność wykonaną w ten sposób otrzymujemy w ciągu kilku minut i możemy natychmiast przystąpić do realizacji zamówienie. Przy tej formie płatności dobrze jest założyć konto w naszym sklepie ponieważ w przypadku błędnego wykonania płatności, można wywołać ją ponownie po zalogowaniu się do konta (sekcja Historia zamówień).

Tą metodą można płacić z następujących banków:

Płatności Przelewy24.pl

 

Opineo

Szybki kontakt
tel. 668 344 566
sklep@toys4dogs.pl

Opineo