• Język: Polski Polski
 • Kraj dostawy: Polska
 • zmień

Język:

Kraj dostawy:

Wysyłka towaru

Bardzo nam zależy na szybkiej realizacji Twojego zamówienia, dlatego staramy się wysyłać paczki jeszcze tego samego dnia w którym zostało złożone zamówienie lub w najbliższy dzień pracujący (dot. zamówień płatnych przy odbiorze, ePrzelewów lub płatności kartą płatniczą). Pozostałe wysyłamy w dniu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. Wyjątek stanowią soboty, niedziele i święta oraz tak zwane "długie weekendy".

Koszty dostawy

 1. Koszt dostawy jest stały i nie zależy od ilości czy wielkości zamówionych produktów. Dla kilku sztuk lub kilku produktów koszt przesyłki doliczany jest tylko jeden raz.
 2. Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na początkowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

Poczta Polska - odbiór w PUNKCIE Poczta Polska "Kurier 48" InPost Paczkomaty 24/7 InPost Kurier Kurier DPD Obiór osobisty (Szczecin)
Poczta Polska Odbiór w PUNKCIE Poczta Polska Paczkomaty InPost Kurier InPost Kurier DPD Obiór osobisty (Szczecin)
Przedpłata na konto bankowe, czyli tradycyjny przelew lub szybka płatność za pośrednictwem systemu Przelewy24.
9,99 zł 11 zł 9.99 zł 13.50 zł 14.99 zł 0 zł
Darmowa wysyłka przy zamówieniu (na terenie Polski)
od 169 zł od 189 zł od 189 zł od 229 zł od 279 zł brak
Natychmiastowa wysyłka za pobraniem, czyli zamówienie płatne przy odbiorze paczki
+4,99 zł +4,99 zł +4,99 zł +4,99 zł +4,99 zł brak
Czas doręczenia, liczony od dnia nadania przesyłki (z wyłączeniem sobót i dni ustawowo wolnych od pracy)
1-3 dni 1-2 dni 24 h 24 h 24 h brak

Czas realizacji zamówienia

 1. Terminy wysyłki, które znajdują się przy produktach oznaczają przybliżone terminy, w jakich sklep zobowiązuje się do nadania przesyłki z danym towarem.
 2. Paczki staramy się wysyłać jeszcze tego samego dnia w którym zostało złożone zamówienie lub w najbliższy dzień roboczy (dot. zamówień płatnych przy odbiorze, ePrzelewów lub płatności kartą płatniczą). Pozostałe wysyłamy w dniu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. Wyjątek stanowią soboty, niedziele i święta. O postępach w realizacji zamówienia będą Państwo na bieżąco informowani za pośrednictwem maila.
 3. Czas dostawy przesyłek dostarczanych przez firmę kurjerską DPD, InPost Kurier lub InPost Paczkomatów 24/7 to D+1, czyli na drugi dzień po nadaniu, natomiast przesyłki wysłane Pocztą Polską są doręczane w terminie D+2 (z wyłączeniem sobót i dni ustawowo wolnych od pracy), gdzie D - oznacza dzień nadania przesyłki, a 2 - oznacza liczbę dni, które upłynęły od dnia nadania przesyłki do dnia jej doręczenia/wydania.
 4. Odbiór w PUNKCIE to wygodne rozwiązanie, umożliwiające odbiór przesyłki w dowolnym miejscu i czasie, przy okazji codziennych zajęć. Udostępniamy możliwość odbioru przesyłek w ponad 4 100 placówkach pocztowych, w prawie 1 000 stacji paliw Orlen czynnych w większości 24 h/7 dni w tygodniu oraz w wybranych kioskach/salonikach RUCH.

  WAŻNE! Obsługa przesyłek za pobraniem możliwa jest tylko w placówkach pocztowych.

 5. Odbiór osobisty (Szczecin w godzinach 10-14) jest możliwy jedynie po opłaceniu zamówienia oraz uprzednim kontakcie telefonicznym w celu ustalenia dogodnego terminu odbioru zamówienia.

Formy płatności

W naszym sklepie za zamówienie można zapłacić jednym z czterech sposobów:

Przedpłata tradycyjny przelewem bankowym

Jest to forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku, na poczcie lub innej placówce realizującej przelewy. Po złożeniu Zamówienia otrzymasz od nas e-mail z podsumowaniem zamówienia oraz z danymi do przelewu. Tego rodzaju przelewy otrzymujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni. Dopiero po zaksięgowaniu wpłaty możemy zrealizować zamówienie. Aby przyspieszyć realizację zamówienia można do nas przesłać potwierdzenie przelewu.

Dane bankowe do przelewu:
Nazwa Banku:Santander
Numer Konta: 46 1090 2806 0000 0001 5317 0214
Nazwa odbiorcy: Łukasz Janke Sigma
Adres odbiorcy: al. Wojska Polskiego 67, 71-427 Szczecin
Tytuł przelewu: Numer zamówienia


W tytule płatności należy podać numer zamówienia, co usprawni jego identyfikację i szybkość realizacji.


Płatność gotówką przy odbiorze paczki (pobranie)

Po wybraniu tej opcji nie trzeba płacić za zamówione produkty od razu. Można to zrobić odbierając zamówienie od listonosza bądź kuriera. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację Zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe. Warto wybrać ten sposób przesyłki, jeżeli chcemy dostać paczkę jak najszybciej.


Płatność kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl (Visa, Mastercard)

Płatności kartą kredytową to bardzo popularny, łatwy i wygodny sposób zapłaty. Dzięki nim płacić można kartą wydaną w Polsce, jak również za granicą. Dodatkowe zabezpieczenia gwarantują, że transakcje takie są bezpieczne. Rozliczenia transakcji kartą kredytową przeprowadzane są za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl . Płatność wykonaną w ten sposób otrzymujemy w ciągu kilku minut i możemy natychmiast przystąpić do realizacji zamówienie.

W serwisie Przelewy24.pl można dokonać transakcji następującymi kartami płatniczymi:

 • Visa
 • Visa Electron
 • MasterCard
 • MasterCard Electronic

Szybki przelew online za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl

Płatność za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl to bezpieczny, szybki i wygodny sposób płacenia za zakupy w Internecie. Płatność wykonaną w ten sposób otrzymujemy w ciągu kilku minut i możemy natychmiast przystąpić do realizacji zamówienie. Przy tej formie płatności dobrze jest założyć konto w naszym sklepie ponieważ w przypadku błędnego wykonania płatności, można wywołać ją ponownie po zalogowaniu się do konta (sekcja Historia zamówień).

Tą metodą można płacić z następujących banków:

Płatności Przelewy24.pl

 

Opineo

Szybki kontakt
tel. 668 344 566
sklep@toys4dogs.pl

Opineo