• Język: Polski Polski
 • Kraj dostawy: Polska
 • zmień

Język:

Kraj dostawy:

Regulamin obowiązujący do 24.12.2014r.

Klient ma prawo przed złożeniem zamówienia do negocjacji wszelkich zapisów umowy ze Sprzedającym, w tym również zmieniających zapisy poniższego regulaminu. Negocjacje te powinny być prowadzone w formie pisemnej i kierowane na adres Sprzedającego (Łukasz Janke Sigma ul. al. Wojska Polskiego 67 70-478 Szczecin). W przypadku zrezygnowania przez Klienta z możliwości zawarcia umowy na drodze indywidualnych negocjacji zastosowanie ma poniższy regulamin i stosowne przepisy prawa.

I. Regulamin Sklepu

 1. Sklep internetowy Toys4Dogs, dostępny pod adresem toys4dogs.pl, prowadzony jest przez firmę:

  Łukasz Janke Sigma
  ul. al. Wojska Polskiego 67
  70-478 Szczecin
  NIP: 858-170-79-51
  REGON: 321190578
  GIODO: 007702/2012 Nr księgi 112345


  Adres e-mail: sklep@toys4dogs.pl
  Numer telefonu: 668 344 566

  dalej nazywaną "Sprzedającym".
 2. Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, dalej nazywana "Klientem".
 3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę.
 4. Zawarcie umowy następuje z chwilą złożenia zamówienia przez Klienta. Realizacja zamówień płatnych za pobraniem następuje niezwłocznie, a zamówień płatnych przelewem lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych po zaksięgowaniu wpłaty Klienta na koncie Sprzedającego.
 5. Zakupiony towar wraz z wybranym przez Klienta dokumentem sprzedazy (faktura/paragon) jest wysyłany wybranym przez Klienta przewoźnikiem na podany przez Klienta w formularzu zamówienia adres.
 6. Sprzedający ponosi odpowiedzialność przez dwa lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 roku i pozostałymi stosownymi przepisami prawa.
 7. W przypadku niezgodności towaru z umową, pismo określające niezgodność oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązania, należy przesłać na adres Sprzedającego. Dla ułatwienia pismo takie można wygenerować używajac formularza: http://toys4dogs.pl/reklamacja.html
 8. W okresie czternastu dni od odebrania zamówionego towaru, Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Sprzedający w ciągu pięciu dni dokona zwrotu pieniędzy wraz z należnymi odsetkami.
 9. Wszystkie ceny podawane przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny towarów nie zawierają kosztu dostawy, który określony jest w cenniku dostaw.
 10. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Klient podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia. Klient ma w każdej chwili możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.
 11. Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Klienta. Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu regulaminu.
 12. O zmianach regulaminu i ich zakresie zarejestrowani Klienci będą powiadomieni drogą elektroniczną (na wskazany przy rejestracji lub zamówieniu e-mail). Powiadomienie zostanie wysłane co najmniej na 30 dni przed wejściem w życie nowego regulaminu. Zmiany wprowadzane będą w celu dostosowania regulaminu do obowiązującego stanu prawnego.
 13. Aktualna wersja regulaminu jest zawsze dostępna dla Klienta w zakładce regulamin (http://toys4dogs.pl/regulamin-sklepu,p2.html). W trakcie realizacji zamówienia oraz w całym okresie opieki posprzedażowej Klienta obowiązuje regulamin zaakceptowany przez niego przy składaniu zamówienia. Za wyjątkiem sytuacji, kiedy Klient uzna go za mniej korzystny od aktualnego i poinformuje Sprzedającego o wyborze aktualnego jako obowiązującego.
 14. Sprzedający zapewnia Klientowi poprawność działania sklepu internetowego w następujących przeglądarkach: IE wersja 7 lub nowsza, FireFox wersja 3 lub nowsza, Opera wersja 9 lub nowsza, Chrome wersja 10 lub nowsza, Safari z zainstalowanymi najnowszymi wersjami JAVA i FLASH, na ekranach o rozdzielczości poziomej powyżej 1024 px. Używanie oprogramowania firm trzecich mających wpływ na funkcjonowanie i funkcjonalność przeglądarek: Internet Explorer, FireFox, Opera, Chrome, Safari może mieć wpływ na poprawne wyświetlanie sklepu, dlatego w celu uzyskania pełnej funkcjonalności sklepu Toys4Dogs.pl, należy je wszystkie wyłączyć.
 15. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne. Kwestie sporne rozpatruje sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.

II. Formy dostawy i koszt dostarczenia

 1. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres Klienta, podany w formularzu. Jeśli zamówienie ma być wysłane na inny adres, niż podany w formularzu, należy poinformować o tym drogą mailową bądź dopisać adnotację w uwagach.
 2. Zamówione towary dostarczane są kupującemu za pośrednictwem :
  a). Firmy kurierskiej DPD Polska
  b). Paczkomatów InPost
  c). Poczty Polskiej S.A. (usługa PRZESYŁKA BIZNESOWA)
 3. Koszt dostawy zależny jest od łącznej ceny zamawianych towarów, formy dostawy oraz formy płatności. Kalkulacja ostatecznego kosztu dostarczenia dokonywana jest na pierwszym etapie składania zamówienia on-line (w koszyku zamówień).
Orlen Paczka Poczta Polska - odbiór w PUNKCIE Kurier Pocztex InPost Paczkomaty 24/7 InPost Kurier Kurier DPD Obiór osobisty (Szczecin)
Orlen Paczka Poczta Polska Odbiór w PUNKCIE Poczta Polska Paczkomaty InPost Kurier InPost Kurier DPD Obiór osobisty (Szczecin)
Przedpłata na konto bankowe, czyli tradycyjny przelew lub szybka płatność za pośrednictwem systemu Przelewy24.
9,99 zł 9,99 zł 11,99 zł 11.99 zł 13.99 zł 14.99 zł 0 zł
Darmowa wysyłka przy zamówieniu (na terenie Polski)
od 199 zł od 199 zł od 219 zł od 219 zł od 239 zł od 279 zł brak
Natychmiastowa wysyłka za pobraniem, czyli zamówienie płatne przy odbiorze paczki
+4,99 zł +4,99 zł +4,99 zł +4,99 zł +4,99 zł +4,99 zł brak
Czas doręczenia, liczony od dnia nadania przesyłki (z wyłączeniem sobót i dni ustawowo wolnych od pracy)
1-2 dni 1-3 dni 1-2 dni 24 h 24 h 24 h brak

III. Formy płatności

W naszym sklepie za zamówienie można zapłacić jednym z czterech sposobów:

Przedpłata tradycyjny przelewem bankowym

Jest to forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku, na poczcie lub innej placówce realizującej przelewy. Po złożeniu Zamówienia otrzymasz od nas e-mail z podsumowaniem zamówienia oraz z danymi do przelewu. Tego rodzaju przelewy otrzymujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni. Dopiero po zaksięgowaniu wpłaty możemy zrealizować zamówienie. Aby przyspieszyć realizację zamówienia można do nas przesłać potwierdzenie przelewu.

Dane bankowe do przelewu:
Nazwa Banku:Santander
Numer Konta: 46 1090 2806 0000 0001 5317 0214
Nazwa odbiorcy: Łukasz Janke Sigma
Adres odbiorcy: al. Wojska Polskiego 67, 71-427 Szczecin
Tytuł przelewu: Numer zamówienia


W tytule płatności należy podać numer zamówienia, co usprawni jego identyfikację i szybkość realizacji.


Płatność gotówką przy odbiorze paczki (pobranie)

Po wybraniu tej opcji nie trzeba płacić za zamówione produkty od razu. Można to zrobić odbierając zamówienie od listonosza bądź kuriera. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację Zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe. Warto wybrać ten sposób przesyłki, jeżeli chcemy dostać paczkę jak najszybciej.


Płatność kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl (Visa, Mastercard)

Płatności kartą kredytową to bardzo popularny, łatwy i wygodny sposób zapłaty. Dzięki nim płacić można kartą wydaną w Polsce, jak również za granicą. Dodatkowe zabezpieczenia gwarantują, że transakcje takie są bezpieczne. Rozliczenia transakcji kartą kredytową przeprowadzane są za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl . Płatność wykonaną w ten sposób otrzymujemy w ciągu kilku minut i możemy natychmiast przystąpić do realizacji zamówienie.

W serwisie Przelewy24.pl można dokonać transakcji następującymi kartami płatniczymi:

 • Visa
 • Visa Electron
 • MasterCard
 • MasterCard Electronic

Szybki przelew online za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl

Płatność za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl to bezpieczny, szybki i wygodny sposób płacenia za zakupy w Internecie. Płatność wykonaną w ten sposób otrzymujemy w ciągu kilku minut i możemy natychmiast przystąpić do realizacji zamówienie. Przy tej formie płatności dobrze jest założyć konto w naszym sklepie ponieważ w przypadku błędnego wykonania płatności, można wywołać ją ponownie po zalogowaniu się do konta (sekcja Historia zamówień).

Tą metodą można płacić z następujących banków:

Płatności Przelewy24.pl

 

Opineo

Szybki kontakt
tel. 668 344 566
sklep@toys4dogs.pl

Opineo